Hakkımızda

Hazır giyim, toptan ve perakende sektöründe otuz yıldır faaliyet gösteren İki Yıldız İç giyim ve Pijama; bay,bayançocuk konseptinde geniş bir yelpaze içinde yer alan birbirinden güzel ürünlerini, cazip ve samimi bir ortamda müşterilerine sunmaktadır. İki Yıldız; her bütçeye uygun fiyatlarıyla, şık ve kaliteli ürünleriyle sektörünün öncülerinden biri haline gelmiştir.

15m2'lik bir mağaza ile yola çıkan İki Yıldız bugün 1000m2'lik Eminönü Yeşildirek'teki toptan satış mağazasıyla ve 1000'i aşkın perakende satış noktasıyla, ürünlerini kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Konfeksiyon sektöründe toplamda 9000 m2'lik üretim tesislerinde elektronik ve otomatik makine parkuruyla kendisini sürekli yenileyerek sektörde hak ettiği yeri almıştır. Üretilmesi planlanan her bir ürün, kullanım ve yıkama testlerinden geçirilmekte, bunun sonucunda seri üretime onay verilmektedir.

İki Yıldız İç giyim ve Pijama, başta AB ülkeleri olmak üzere Rusya, Turki Cumhuriyetler ve Ortadoğu'ya ihraacat gerçekleştirmektedir. Firmamız iç giyim ve pijamada arzu ettiğiniz hertürlü hizmeti vermek adına sizler için faaliyetlerine devam etmekte ve yatırımlarını sürdürme gayesinde ve arzusundadır.

Misyonumuz

Yüksek kaliteli iç giyim ve pijama ürünlerini daha da geliştirmenin alt yapısını oluşturarak, hazır giyim ve konfeksiyon sektöründe, en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunarak, müşterilerimizin isteklerini karşılamaktır, "Özenti değil Özel olmak" ve nihayetinde vizyonumuza ulaşmaktır.

Vizyonumuz 

İki Yıldızı Dünya markalar ligine taşıyıp orada kalıcığı sağlamak, global dünyada sektöründe aranan bir marka olup, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.